logo

Ćwiczenia ze sztangą dla każdego! Wzmacniaj i poprawiaj swoją postawę.

Weronika Zielińska-Stubińska to najsilniejsza kobieta w Polsce, bowiem jest Mistrzynią Polski w podnoszeniu ciężarów. Dziś wraz ze swoją trenerką, Pauliną Szyszką, wykładowczynią Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, pokażą nam że choć podnoszenie ciężarów i wzmacnianie mięśni zazwyczaj kojarzone jest z ogromnymi obciążeniami, to trening wzmacniający mięsnie i kształtujący prawidłową postawę ciała to niekoniecznie tylko duże obciążenia. Dzisiaj podnoszenie ciężarów przedstawimy Wam w trochę innym wydaniu dostępnym dla każdego z Was.

Do ćwiczeń przygotuj:
  • wygodny strój i obuwie sportowe
  • laskę do ćwiczeń, może to być np. kij od szczotki czy pachołek

Prawidłowa postawa ciała jest niezmiernie ważna w rozwoju naszego organizmu w harmonijny sposób. Dzisiaj przedstawimy Wam podstawowe ćwiczenia wzmacniające obręcz barkową, mięśnie posturalne i mięśnie oddechowe wzorując się na podstawowych ćwiczeniach treningu dwuboju olimpijskiego. Wzmacniaj swoje ciało tak jak robią to mistrzowie olimpijscy. Ćwiczenia możesz wykonać podczas lekcji wychowania fizycznego czy w czasie wolnym w zaciszu domowy oraz w każdej przestrzeni otwartej.

Materiał pomógł stworzyć
Weronika Zielińska-Stubińska

Weronika Zielińska-Stubińska – Mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów – wraz ze swoją trenerką Pauliną Szyszką, wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego Biała Podlaska,, przygotowały cykl video instruktaży z ćwiczeń wzmacniających ze sztangą.

Udostępnij wideo Instruktaż

;