logo

Siatkarska akademia z Piotrem Gruszką. Rozgrzewka, stabilizacja i reakcja

Polscy kibice znają siatkówkę jak mało kto! Bowiem to właśnie w tej dyscyplinie osiągamy tak wielkie sukcesy już od lat. Piłka siatkowa to gra zespołowa, w której liczą się nie tylko siła, wyskok czy sprawność, ale również dobre opanowanie techniki gry. Dzięki jej prostym zasadom w siatkówkę grać może praktycznie każdy, dlatego ćwiczymy ją w szkole już od najmłodszych lat. Zanim jednak nauczymy się serwować i atakować piłkę niczym zawodowcy, skupimy się na podstawach które będą doskonałą bazą do dalszej nauki gry w siatkówkę. 

Cały cykl naszej siatkarskiej akademii zaprezentuje Monika Pyrek pod okiem wyjątkowego eksperta, jednego z najwybitniejszych siatkarzy w historii, wieloletniego kapitana naszej kadry, Piotra Gruszki. 

Do ćwiczeń przygotuj:
  • Piłkę do siatkówki
  • Piłeczkę tenisową
  • Beret stabilizacyjny

W odcinku pierwszym skupimy się na prawidłowej rozgrzewce, a także stabilizacji i reakcji, bo to właśnie te umiejętności powinien posiadać każdy siatkarz
Zaglądajcie do nas często, już niedługo kolejne odcinki naszej siatkarskiej akademii. Zapraszamy!

Materiał pomógł stworzyć
Piotr Gruszka

Siatkarz i trener siatkówki, wieloletni kapitan reprezentacji Polski, z którą zdobywał liczne medale mistrzostw Europy i Świata. 3-krotny Olimpijczyk, w roku 2009 wybrany MVP Mistrzostw Europy.

Udostępnij wideo Instruktaż

;