Wzmacniamy ramiona i plecy - trening z Adrianną Palką

Dziś przed nami ważne pytanie - jaki trening wybrać aby nie tylko wpływał na naszą siłę i sprawność ale także mógł zabezpieczyć nasz organizm przed wszelkimi kontuzjami, urazami oraz wykształcić prawidłową sylwetkę?

W tym celu warto sięgnąć po zestaw ćwiczeń wzmacniających. Właśnie takie zestawy przygotowała dla nas nasza ekspertka, trenerka fitness, była lekkoatletka - Adrianna Palka. 

Do ćwiczeń przygotuj:
  • Wygodny strój do ćwiczeń
  • Matę do ćwiczeń
  • Minibandy, taśmę do ćwiczeń

W cyklu treningów z Adą będziemy pokazywać ćwiczenia wzmacniające na poszczególne partie mięśniowe. W pierwszym materiale dostępnym na platformie KINDER Joy of moving Alternatywne lekcje WF pracowaliśmy nad wzmocnieniem nóg i pośladków. Dziś drugi odcinek z tej serii, a w nim praca skupiona wokół mięśni pleców i ramion.
Niezwykle istotny zestaw ćwiczeń, dzięki któremu zadbamy o prawidłową postawę naszego całego ciała oraz zminimalizujemy ryzyko bólu pleców, szyji czy skrzywień kręgosłupa. Do treningu potrzebujemy jedynie matę do ćwiczeń, wygodny strój oraz minibandy. Ćwiczmy w formie 4 minutowej tabaty, w trakcie której wykonamy 8 serii po 20 sekund i 10 sekund przerwy po każdej serii.
Do dzieła!

Udostępnij wideo Instruktaż

;